Łóżka tapicerowane

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Zdrowy sen i odpoczynek są nierozerwalnie związane z leżeniem w łóżku. W tym miejscu spędzamy średnio 1/3 doby. Aby te 8 godzin było czasem w najlepszy możliwy sposób spożytkowanym na nabieranie sił do działania, warto sięgnąć po nasze łóżka tapicerowane, które zapewnią Ci wyjątkowy komfort. Dzięki temu do nowych obowiązków i wyzwań podejdziesz z jeszcze większą energią.

Łóżka tapicerowane do sypialni – wielość modeli, wygoda ponad wszystko

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szereg wygodnych łóżek wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które są gwarancją tego, że łóżko przetrwa naprawdę długo. Nasze łóżka tapicerowane do sypialni oparte są na mocnym stelażu, wykonanym ze stalowych elementów. Dodatkowo mogą posiadać drewniane, np. bukowe listwy. Stalowy stelaż to pewność stabilnego ułożenia materaca, co zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

Podczas projektowania tego rodzaju mebli zadbaliśmy również o ich praktyczne zastosowanie. W zależności od tego, jaki model łóżka wybierzesz, możesz zyskać np. łóżko tapicerowane z otwieranym pojemnikiem, do którego wygodnie schowasz pościel. Dysponujemy również łóżkami nieposiadającymi tego rodzaju rozwiązania.

Na uwagę zasługuje również stylowo pikowany zagłówek i tapicerowana rama, które dodają znamion luksusu łóżkom z naszej oferty. Idealnym przykładem takiego łóżka w naszej ofercie jest łóżko tapicerowane z pikowanym zagłówkiem „Kimuri”

Komfortowe łóżko tapicerowane? Skonfiguruj je

Warto wiedzieć, że przy opisie każdego produktu znajduje się konfigurator, dzięki któremu możesz w wygodny sposób dobrać odpowiadające Ci parametry łóżka. Samodzielnie możesz skonfigurować takie kwestie związane z Twoim nowym łóżkiem, jak np.: jego rozmiar, wysokość boków, system otwierania, wysokość zagłówka czy też wybór kolekcji tkanin. Wśród propozycji rozmiarów łóżka znajdziesz takie wymiary jak: wersja podstawowa – 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm. Możesz również uzupełnić swoje łóżko tapicerowane o ozdoby, takie jak pikowane kryształki.

Tym samym, mimo że dysponujemy wieloma gotowymi modelami łóżek tapicerowanych do sypialni, to jednak każde zamówienie staje się dla nas indywidualnym projektem, który wymaga pracy od podstaw. Dzięki doświadczeniu w przygotowywaniu unikatowych łóżek dla naszych klientów, czas oczekiwania na taki produkt jest dość krótki. Już w kilkanaście dni możesz cieszyć się nowym, wygodnym łóżkiem.

Wygodne łóżko tapicerowane na Twoich zasadach

Cenisz sobie odpoczynek w łóżku? Zależy Ci na tym, by było ono dostosowane do Twoich potrzeb, np. związanych ze wzrostem? Zamów w naszym sklepie internetowym łóżko tapicerowane na wymiar. Wystarczy, że przedstawisz nam pożądane parametry, a my omówimy z Tobą szczegóły i przystąpimy do pracy nad Twoim unikalnym łóżkiem.

To Ty określasz, czego potrzebujesz, a my wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, by zapewnić Ci najwyższy komfort podczas snu czy relaksu w łóżku. Nasze łóżka tapicerowane na wymiar zapewnią komfort snu zarówno osobom, które śpią same, jak i tym dzielącym sypialnię z kimś innym, np. z partnerem. W pierwszym przypadku sprawdzi się np. łóżko o wymiarze 120 x 200 cm. Natomiast w drugiej sytuacji polecamy większe łóżko tapicerowane, przykładowo o wymiarze 160 x 200 cm.

Dużą część naszego życia spędzamy właśnie w łóżku. Dlatego też powinno być ono wykonane przy pomocy pięknych tkanin aby dopełnił wystrój Twojej sypialni. Materac natomiast winien być bardzo wygodny, taki do którego nie możesz się doczekać powrotu po ciężkim dniu pracy.

Nie zwlekaj i już dziś znajdź łóżko tapicerowane do sypialni!

 

Sklep
Szukaj
Wzorniki
Koszyk
Konto
Wyszukiwarka produktów