Zestawy

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Komplet Amaro Mat

Od 2620,00 

Komplet Apollo

Od 2670,00 

Komplet Bekkely

Od 2240,00 

Komplet Bolton Dąb

Od 3070,00 

Komplet Bolton Sęki

Od 3040,00 

Komplet Bristol

Od 2420,00 

Komplet Carino Dąb

Od 2770,00 

Komplet Carioca

Od 2640,00 

Komplet Casper

Od 2250,00 

Komplety do salonu

Czy wyobrażasz sobie elegancki dom bez pięknego kompletu salonowego, składającego się z solidnego stołu oraz zestawu wygodnych krzeseł? Stół w salonie to miejsce, przy którym spotykasz się ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi, aby wspólnie biesiadować. Twoja rodzina zasiada do stołu, aby zjeść wspólny posiłek i spędzać razem czas. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w przestronnym domu, czy w mniejszym mieszkaniu w bloku, potrzebujesz pięknych i funkcjonalnych mebli do salonu. Zobacz jakie komplety mebli oferujemy w naszym sklepie.

Dlaczego warto wybrać komplet stół i krzesła do salonu?

Nasza firma oferuje meble najwyższej jakości, które wykonujemy ręcznie z najlepszych materiałów. Dbamy o wysoką jakość mebli i różnorodną, ciekawą stylistykę. Każdy komplet stół i krzesła do salonu, który oferujemy, wykonany jest z tego samego rodzaju drewna lub innych odpowiednio dobranych materiałów. Masz pewność, że krzesła będą doskonale pasowały do stołu, nie będą za wysokie lub zbyt niskie. Dzięki temu chwile spędzone przy stole będą przyjemne i komfortowe.
Samodzielne dopasowywanie krzeseł do stołu w salonie może być kłopotliwe i zajmować sporo czasu. Nie zawsze masz pewność, czy dokonujesz właściwego wyboru. Krzesła i stół powinny pasować do siebie stylem oraz kolorem, a także rozmiarem. Warto kupić gotowy komplet salonowy, o którym wiesz, że będzie jednorodny stylistycznie i idealnie dobrany.

Komplet stół i krzesła do salonu – różnorodna stylistyka

W naszej firmie staramy się zawsze oferować wiele możliwości wyboru mebli do domu. Dzięki dużej różnorodności, ciekawej stylistyce, olbrzymiemu wyborowi materiałów i rozmiarów mebli, możesz łatwo znaleźć komplet stół i krzesła do salonu idealnie dopasowany do Twojego mieszkania.
Oferujemy meble do klasycznych wnętrz oraz nowoczesnych salonów, w wielu rozmiarach. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest stół rozkładany z krzesłami, który po złożeniu zajmuje mniej miejsca i może być użytkowany na co dzień nawet w mniejszym mieszkaniu. W tej kwestii absolutnym fenomenem jest stół rozkładany Lexus, który standardowo może być w średnicy 90cm a po rozłożeniu potrafi uzyskać nawet ponad 3 metry.

Możliwość dostosowania mebli do własnych potrzeb

Oferujemy meble nowoczesne i tradycyjne, wykonane z litego drewna, forniru, metalu i innych trwałych materiałów. Bez względu na to, jaki styl mebli lubisz, mamy w ofercie produkty, które z pewnością będą odpowiadać Twoim gustom. Niezależnie od tego, czy preferujesz styl nowoczesny, skandynawski czy glamour, z pewnością dobierzesz komplet salonowy idealnie do swoich potrzeb.
Możesz samodzielnie określić rozmiar, kolor i sposób wykończenia stołu i krzeseł. Oferujemy modne i popularne rodzaje wybarwienia drewna, takie jak biały, czarny czy orzech. Posiadamy zestawy mebli do salonu z matowym wykończeniem lub z połyskiem. Możesz wybrać grubość blatu stołu, kształt nóżek, rodzaj siedziska oraz gatunek tkaniny obiciowej krzeseł.
Umożliwiamy także wybór rozmiaru mebli. Jeśli chcesz wybrać duży stół rozkładany z krzesłami lub potrzebujesz mniejszego stolika do małego mieszkania, wystarczy, że skorzystasz z naszego konfiguratora i określisz swoje potrzeby, a my przygotujemy meble do salonu dokładnie takie, jakich Ci trzeba.

Sklep
Szukaj
Wzorniki
Koszyk
Konto
Wyszukiwarka produktów